درباره شرکت فرازمندان

این شرکت از سال ۱۳۸۰ در زمینه مهندسی برق با گرایش الکترونیک و زمینه سیستمهای پیشرفته امنیتی با نام نگهبان سیستم شمال شروع به فعالیت نمود.

در این عرصه پروژه های صنعتی بزرگی مانند گروه صنعتی لوبون آمل واقع در شهرک صنعتی بابکان ، کارخانه آرد حسن پور بابلسر ، بابل آب شهرک صنعتی رجه و.... را مجهز به سیستمهای امنیتی ، نظارتی نمود. با گسترش استفاده از آسانسور در ساختمانهای مسکونی و اداری در استان مازندران در سال ۱۳۸۶ این شرکت همزمان با افزایش توان فنی ، اجرایی و تجربی اقدام به بالابردن توان آکادمیک و دانشگاهی در این صنعت نمود – شرکت در اولین دوره ۴ ساله مدیر فنی در مرکز آموزش علمی _ کاربردی آسانسور دماوند که در خیابان اتحاد تهران شروع و در دانشگاه آسانسور در دماوند به اتمام رسید - تا بتواند وارد عرصه صنعت آسانسور گردد. و در نهایت در سال ۱۳۸۷ با تغییر نام به فرازمندان نوین مامطیر اقدام به ثبت شرکت نمود. و به دلیل اینکه شرکتهای آسانسوری مجاز جهت فعالیت در این صنعت باید بعد از احراز شرایط سخت کسب مجوز طراحی و مونتاژ اقدام به دریافت این مجوز از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران می کردند این شرکت از سال ۱۳۸۷ تا سال ۱۳۹۰ کلیه دوره ها ، مجوزها و امتیازات لازم جهت دریافت این مجوزها را به اتمام رسانده و نهایتا در تاریخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۰ موفق به اخذ پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سازمان متبوع گردیده است. با توجه به اینکه مدیریت این شرکت به مقوله نصب آسانسور بصورت یک حرفه تجربی و استاد ، شاگردی نمی نگرد و واضح است که این مقوله در دنیا بعنوان صنعت آسانسور شناخته شده و در دانشگاه های دنیا به عنوان یک رشته _ مقطع دانشگاهی به آن توجه شده است بنابراین در این شرکت نیز به این صنعت بصورت حرفه ایی با پیگیری دانش روز دنیا در زمینه طراحی و اجرا توجه شده تا آسانسورها که قلب تپنده ساختمانهای مرتفع و برج ها می باشد با بهترین کیفیت و امنیت اجرا گردد . تعهد ما به کیفیت است . پرسنل شاغل در این بخش در شرکت با تحصیلات دانشگاهی در رشته های مهندسی برق – الکترونیک ، ساختمان و مکانیک و تجارب ۲۰ ساله آماده خدمات رسانی با بهترین کیفیت فنی و مهندسی هستند

درخواست مشاوره

خدمات ما

خدمات این شرکت علاوه بر طراحی ومحاسبه ، نصب ، راه اندازی و خدمات فنی دادن مشاوره به کلیه مهندسان و سازندگان عزیز در جهت ارائه آسانسوری ایمن و کارآمد متناسب با شرایط پروژه می باشد.

428

پروژه های تمام شده

1250

اعضای تیم متخصص

1154

جوایز کسب شده

آیا به دنبال کارشناس ساختمانی و صنعتی هستید؟